Międzyzdroje – Aquamarina – 3 pokoje (przestronny)

Powierzchnia - 88,17 m2

Ilość pokoi - 3

Apartament położony w pierwszej linii brzegowej w zachodniej części Międzyzdrojów w otoczeniu lasów. Do zejścia na szeroką piaszczystą plaże od granicy inwestycji 20 m.

Apartament znajduje się parterze (wysokim) z balkonem w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Aquamarina, które położone jest z dala od zgiełku miasta. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z narożnikiem przystosowanym do spania, części jadalnej, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową, oraz toalety do lokalu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej, oraz balkon o powierzchni 25 m2.

Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia, jak zewnętrzna strefa rekreacyjna – boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, siłownia zewnętrzna, nowoczesny, strefowy plac zabaw, szachy zewnętrzne, basen, restauracja, wypożyczalnia rowerów w sezonie również sklep spożywczy.

Osiedle jest monitorowane i chronione 24h/na dobę w części w której znajduje się lokal nie ma jazdy samochodem po terenie osiedla – jest cisza i spokój.

Apartament funkcjonuje w najmie krótkoterminowym, cieszy się dużą popularnością wśród gości z zachodniej granicy ale i nie tylko. Nabywając lokal w celach inwestycyjnych, można spodziewać się interesującej stopy zwrotu, jest duże zapotrzebowanie na lokale 3 pokojowe, których jest w całych Międzyzdrojach bardzo mało.

Cena jest ceną brutto – możliwość odliczenia VAT przy zakupie w celu inwestycyjnym.

Na miejscu funkcjonuje firma zarządzająca apartamentami na wynajem z całodobową recepcją.

Jakiekolwiek pytania – pozostaję do dyspozycji.

Powierzchnie mogą się minimalnie różnić.

]

    Polityka Prywatności / Klauzula RODO