Kołobrzeg – Polanki Park (III piętro)

Powierzchnia - 41,31 m2

Ilość pokoi - 2

Apartament położony na skraju Parku Nadmorskiego. Ścieżka przecinająca Park prowadzi do piaszczystej plaży i morza. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe i piesze, prowadzące m.in. do pobliskiego Dźwirzyna, w którym zrelaksować się można na bardziej kameralnej plaży.

Apartament znajduje się na III piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na osiedlu Polanki Park, które położone jest z dala od zgiełku miasta. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, składa się z sypialni z 2 łóżkami z możliwością rozsunięcia, stylowego salonu z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą 2-osobową oraz dodatkową, rozkładaną sofą dla 1 osoby, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego.

Apartament ma bezpłatny dostęp do mieszczącego się na terenie osiedla kompleksu basenowego z sauną, jacuzzi oraz basenu zewnętrznego z małą zjeżdżalnią. Dzieci mają do dyspozycji wewnętrzny pokój zabaw oraz 2 zewnętrzne place zabaw. Na terenie osiedla znajduje się również restauracja.

Apartament funkcjonuje w najmie krótkoterminowym, cieszy się dużą popularnością wśród gości z zachodniej granicy ale i nie tylko. Nabywając lokal w celach inwestycyjnych, można spodziewać się interesującej stopy zwrotu.

Podana cena jest ceną brutto – możliwość odliczenia 23 % VAT przy zakupie w celu inwestycyjnym.

 Na miejscu funkcjonuje firma zarządzająca apartamentami na wynajem z całodobową recepcją.

Jakiekolwiek pytania – pozostaję do dyspozycji.

Powierzchnie mogą się minimalnie różnić.

    Polityka Prywatności / Klauzula RODO